-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Кам’янській лікарні № 7 передали чергову партію медичного обладнання

Кам’янська міська лікарня №7 – основна госпітальна база міста по боротьбі з Covid-19. Днями міський голова Андрій Білоусов передав лікувальному закладу чергову партію медичного обладнання – новий апарат ШВЛ, два кисневих концентратори, а також захисні костюми і маски для лікарів.

«Я знаю, що на сьогоднішній день наша опорна лікарня повністю укомплектована і забезпечена всім необхідним. Тут досить ліжко-місць і медикаментів для лікування пацієнтів. Тим не менш, ми намагаємося збільшити кількість апаратів штучної вентиляції легенів та іншого обладнання, щоб у нас вистачало всього на випадок, якщо число хворих Covid-19 буде зростати», – сказав Андрій Білоусов.

Генеральний директор 7-ї лікарні Володимир Дяченко подякував міському голові за всебічну допомогу.

«У порівнянні з початком року у нас в рази збільшилася кількість медобладнання. З 4-х апаратів ШВЛ і кисневих концентраторів до 20-ти. З самого початку поширення коронавірусної інфекції Андрій Леонідович Білоусов вирішує всі завдання, пов’язані з оснащенням лікарні. Ми забезпечені всім необхідним, лікарі також повністю захищені, але, незважаючи на це, бажаємо всім жителям міцного здоров'я», – сказав гендиректор 7-ї лікарні.

Медики звертають увагу жителів Кам’янського на те, що поширення коронавірусу – не тільки медична, але й соціальна проблема, і нагадують про необхідність відповідально дотримуватися карантинних обмежень, носити захисні маски в транспорті та в громадських місцях.

Останнє редагування Середа, 28 жовтня 2020 08:20

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.