36°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 17%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Кам’янський міський голова перевірив готовність спецтехніки до утримання доріг в осінньо-зимовий період

Цієї зими автомобільні дороги Кам’янського вперше обслуговуватиме комунальне підприємство «КАТП-042802». Про це стало відомо 23 листопада під час робочої наради під керівництвом міського голови  Андрія Білоусова.

Перші снігопади, які пройшли в місті минулого тижня, показали, що підприємство ефективно справляється з поставленим завданням.

Міський голова зазначив, що «КАТП-042802» добре підготувалось до роботи в осінньо-зимовий період. На сьогодні тут працює близько 30 одиниць спецтехніки: «МАЗи», «КрАЗи», навантажувачі, автогрейдери. Найголовніше, що ця техніка може перевозити одночасно 12 тонн піщано-сольової суміші. Машини підприємства, яке обслуговувало дороги торік, наприклад, могли перевозити лише 3 тонни суміші для посипання доріг.

«Це прискорить процес обслуговування доріг і заощадить паливно-мастильні матеріали. Підприємство має дві бази: у селищі Будівельників і на житловому масиві Дніпробуд, що також дозволяє техніці оперативно виїжджати на обслуговування. Машини з Дніпробуду розчищають дороги в Дніпровському районі, греблю ГЕС і мостовий перехід через річку Дніпро, а техніка, яка знаходиться на основній базі, обслуговує дороги Південного і Заводського районів», – сказав Андрій Білоусов.

Уся техніка нова, забезпечена достатнім запасом палива і перебуває у справному стані. У необхідному обсязі закуплено піщано-сольову суміш. Таким чином, у місті є все, щоб забезпечувати належну експлуатацію доріг в осінньо-зимовий період.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.