31°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 13 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Кам’янський міський голова підписав меморандум про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією

Сьогодні, 17 травня, в Києві між Кам’янською міською радою в особі міського голови Андрія Білоусова і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) підписано Меморандум про співпрацю.

Мета угоди – подальша співпраця міста та IFC в питаннях розвитку міської інфраструктури.

Згідно з Меморандумом, IFC планує надавати місту послуги з розробки муніципальних проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності та скорочення викидів парникових газів, зокрема в секторі громадського міського електротранспорту, поводження з твердими відходами, водопостачання і водовідведення, вуличного освітлення, централізованого теплопостачання та інших.

Цей крок дозволить залучити кошти IFC на реалізацію зазначених проектів, впровадження яких дозволить поліпшити рівень і якість життя населення, значно знизити споживання паливно-енергетичних ресурсів об’єктами соціальної сфери та поліпшити екологічний стан у місті.

IFC – міжнародна організація, яка є учасником групи Світового банку. IFC підтримує стійкі інвестиції в приватний сектор країн, що розвиваються, сприяючи зниженню рівня бідності й поліпшенню рівня життя. Серед іншого, IFC управляє функціонуванням Платформи Міст у Європі та Центральній Азії для підтримки міст у сфері модернізації та розширення їх інфраструктури, роблячи міста конкурентними, стійкими і привабливими для життя людей і ведення бізнесу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.