16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

Кам’янський міський голова привітав фіналіста учительської премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020» Андрія Олійника

Молодий учитель Кам’янської школи № 35 Андрій Олійник став фіналістом учительської премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020». Серед трьох тисяч педагогів з усієї України, які цього року боролися за престижну премію, він увійшов у ТОП-10 і став переможцем у номінації «Вибір українців». Понад 40 тисяч людей віддали свої голоси вчителю молодших класів з Кам’янського.

З яскравою перемогою Андрія Олійника привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Ми пишаємося тим, що в Кам’янському працює такий талановитий і амбітний учитель. Це престиж для нашого міста і рівня освіти. Я знаю, що вам довелося пройти цілий ряд випробувань, щоб дійти до фіналу. Ми вірили в вас, коли ви їхали на цей конкурс, а сьогодні хочемо вручити ноутбук, який буде допомагати у вашій подальшій роботі. Бажаю подальших успіхів і кар’єрного зростання», – сказав Андрій Білоусов.

Найближчі плани талановитого педагога – йти вперед. Незабаром він об’їде педагогічні виші України, буде працювати зі студентами і мотивувати їх до подальшої професійної діяльності. У перспективі вчитель має намір стати директором школи.

«Я щиро вдячний усім людям, які мене підтримували. Цієї зустрічі з мером я дуже чекав. Поважаю Андрія Леонідовича як людину, він чудовий керівник, і мені імпонує його стиль управління. Таким молодим людям, як я, є чому в нього повчитися», – сказав Андрій Олійник.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.