12°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 21%

Вітер: 18 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янський міський голова привітав випускницю Ірину Ярову з рекордним балом на тестах ЗНО

Цьогорічна випускниця Кам’янської школи №44 Ірина Ярова єдина в Україні набрала максимальний бал при проходженні зовнішнього незалежного оцінювання з географії та склала тести на 200 балів.

Із цим рекордним результатом Ірину привітав міський голова Андрій Білоусов.

«Від імені всіх містян дякую за вашу наполегливу працю в навчанні та вітаю із заслуженою перемогою! Окрема подяка батькам за їх терпіння і підтримку. Безумовно, такий високий рівень знань прямо залежить від роботи вчителя. Заслуги вашого вчителя з географії Катерини Рибалко ми відзначимо окремою міською премією», – сказав Андрій Білоусов.

У подарунок за старанність і високі інтелектуальні здібності міський голова вручив Ірині сучасний ноутбук, який допомагатиме в подальшому навчанні.

«Зараз це найбільш актуальний і необхідний подарунок для мене. Я виїжджаю і стаю студенткою, тому хороша техніка – це саме те, що мені зараз потрібно. Любов до предмета прищепила мені моя вчителька. Географія мені подобається тим, що це комплексний предмет, який включає в себе найрізноманітніші знання», – сказала Ірина.

Подальшу освіту дівчина планує здобувати у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Економіка».

Останнє редагування Середа, 10 липня 2019 13:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.