0°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

Кам’янський міський голова провів черговий прийом городян

Покрівлі, дороги, опалення – та ще з десяток різноманітних питань від мешканців розглянув сьогодні на черговому прийомі міський голова Андрій Білоусов. Тривала зустріч більше двох годин.

Погорільці, пенсіонери, молоді матусі, ветерани Другої світової та учасники АТО – усі вони прийшли на прийом із впевненістю, що тут вислухають, допоможуть та знайдуть вирішення проблеми. Питань справді багато – це й комунальні тарифи, і занепалі будинки кам’янчан та купи проблем, з цим пов’язаних, покрівлі, підвали та тріщини у стінах. Ще одне актуальне питання – теплопостачання: перехід на автономне опалення та великі борги жителів перед кам’янськими тепломережами.

Жодна зустріч не проходила ще без звернень щодо матеріальної допомоги на лікування важких захворювань. Допомога міста для таких людей – подекуди остання надія.

«Сьогодні мешканці нашого міста зверталися з різних питань: житлово-комунальне господарство, матеріальна допомога, різноманітні пропозиції. Я повністю беру всі питання на контроль до того моменту, поки кожне з них не буде вирішено. Думаю, що в найближчі два тижні по кожному з питань буде позитивне рішення», – підсумував зустріч Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.