20°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 66%

Вітер: 8 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Кам’янський міський голова провів черговий прийом городян

Матеріальна допомога, житлово-комунальні проблеми, тарифи та особисті питання. Усе це мали змогу виголосити кам’янчани 15 січня під час чергового прийому в очільника міста Андрія Білоусова.

Понад півгодини Андрій Білоусов спілкувався з представниками Кам’янського товариства глухих. Ігор Ревенко підготував перелік питань, у яких міська влада зможе допомогти людям з порушенням слуху. Серед них – доступне спілкування в комунальних установах і громадському транспорті, ремонт будівлі УТОГ та загальний захист прав людей з інвалідністю.

Звернулися до очільника і представники кам’янської організації «Зоощит». Доки йде підготовка до будівництва пункту перетримки тварин по вулиці Широкій, організація вкрай потребує фінансування на стерилізацію безпритульних тварин та придбання медичних препаратів.

Допомоги міської влади просили кам’янчани для організації поїздок на змагання за кордон, на оренду зали для влаштування дитячої школи танців та на поліпшення умов тренувань. Підтримки потребували і важкохворі містяни, самотні літні люди й такі, що зіткнулися з хворобою близької людини.

Усі питання розглядалися з керівниками профільних виконавчих органів міської ради. Більшість звернень, особливо – з приводу матеріальної допомоги на лікування, була позитивно вирішена просто під час прийому.

«Сьогодні на прийомі мешканці нашого міста зверталися з різних питань: житлово-комунальне господарство, матеріальна допомога, пропозиції щодо розвитку спорту, культури тощо. Усі питання я беру на контроль до того моменту, поки кожне з них не буде вирішено», – підсумував зустріч Андрій Білоусов.

Останнє редагування Середа, 15 січня 2020 15:47

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.