28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 22 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янський міський голова провів черговий прийом громадян

Кожен другий вівторок місяця особистий прийом мешканців проводить міський голова Андрій Білоусов. Не стало винятком і 10-те березня. Покрівлі, дороги, комунікації, надання матеріальної допомоги та ще зо три десятки різноманітних питань від громадян розглянув очільник міста під час прийому.

Звернення, прохання та проблеми розбирали більше двох годин. Як завжди, левова частка питань стосувалася комунальної сфери та застарілого житлового фонду. Це і покрівлі, і внутрішньобудинкові комунікації, і благоустрій прибудинкових територій.

Серед іншого, вирішувались питання надання матеріальної допомоги на лікування. Деякі з заявників уже не вперше на прийомі, побороти важкі недуги змогли в тому числі й завдяки допомозі міста.

Мешканець міста Сергій Бондарь прийшов подякувати за допомогу в зборі коштів на операцію з пересадки кісткового мозку. Операція пройшла добре, тепер же чоловікові потрібна реабілітація.

Уже не вперше з очільником міста зустрічається і Вячеслав Горячкін. Надання матеріальної підтримки торік допомогло чоловікові врятувати зір, наразі ж він теж потребує проходження курсу реабілітації.

Такі звернення зазвичай вирішуються одразу і позитивно. Крім цього, на особистий прийом із житлових питань приходили мешканці з числа внутрішньо переміщених осіб, щодо отримання земельної ділянки зверталася родина учасника бойових дій.

«Сьогодні в мене на прийомі було близько 40 людей. Питання стосувалися сфери житлово-комунального господарства, роботи транспорту, матеріальної допомоги тощо. Кожне питання я беру на особистий контроль, щоб найближчим часом усі проблеми були усунені», – зазначив Андрій Білоусов. 

Останнє редагування Середа, 11 березня 2020 15:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.