29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 26%

Вітер: 13 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янський міський голова провів нараду щодо ситуації з ТОВ «Рокобан»

ТОВ «Рокобан» планує організувати в Південному районі Кам’янського шкідливе виробництво зі збирання, перевезення, зберігання, обробки та утилізації шкідливих відходів. Робочу нараду з цього резонансного питання провів 3 квітня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Міський голова зазначив, що влада міста, як і більшість жителів, виступає проти діяльності ТОВ «Рокобан» на території Кам’янського. Департамент екології та природних ресурсів, а також низка громадських організацій міста вже неодноразово направляли звернення до вищих інстанцій області та профільних міністерств України з проханням захистити законні права громадян і не допустити діяльності небезпечного виробництва на території міста з екологічно напруженою обстановкою. Крім того, керівництво АТ «ДніпроАзот» не надало можливості використовувати свої комунікації (вода, електрика, каналізація) підприємству «Рокобан», яке для своєї діяльності визначило колишню промислову зону «ДніпроАзоту» за адресою: провулок Баглійський, 2.

«Кілька разів громадські слухання щодо можливої ​​діяльності в місті цього підприємства скасовувалися. Зараз ми стурбовані тим, що в зв’язку з карантином Міністерство екології та природних ресурсів України може ухвалювати рішення без проведення громадських обговорень. Тому сьогодні ми відправили на Міністерство чергового листа, в якому вимагаємо вплинути на ситуацію і не допустити того, щоб в обхід позиції влади та без урахування думки громади в Кам’янському відкрилося це шкідливе виробництво», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.