14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 16 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

Кам’янський міський голова провів засідання регіонального відділення Асоціації міст України

Підсумкове зібрання Дніпропетровського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» відбулося 23 листопада в Дніпропетровській обласній раді.

У зборах взяли участь голова регіонального відділення АМУ, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, очільники міст, селищ і сіл області.

У ході засідання обговорювалися питання реалізації реформи децентралізації, проблеми громад, ступені формування політичного спрямування у сфері місцевого самоврядування.

«Сьогодні ми обговорили важливі поточні питання, зокрема й прийняття Державного бюджету України, обмінялися думками з колегами, підготували низку пропозицій для Кабінету Міністрів України та Верховної Ради, які стосуються як децентралізації, так і бюджетного фінансування в частині збільшення місцевих бюджетів. Я вдячний губернатору Дніпропетровської області Валентину Резніченку, голові облради Глібу Пригунову і нашим народним депутатам України за допомогу та активну участь у вирішенні на державному рівні тих питань, які виникали в Асоціації протягом останніх трьох років», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.