-14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 12 km/h

USD 28.38   EUR 34.43
Новини 24

Кам’янський міський голова провів зустріч із керівництвом ГО «Патріот-2015»

24 листопада Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів зустріч з керівництвом ГО «Патріот-2015», щоб допомогти вирішити нагальні проблеми, з якими стикаються учасники і ветерани АТО міста. Керівники громадської організації підготували список найбільш актуальних питань і прохань та висловили їх міському голові.

Питання стосувалися різних сфер життєдіяльності. У їх числі – поліпшення житлових умов, ремонт житла, допомога з працевлаштуванням, медичне забезпечення і розширення списку матеріалів, дозволених при зубопротезуванні, збільшення суми надаваної матеріальної допомоги та багато іншого.

За кожним виголошеним питанням було прийнято конкретне рішення. Міський голова дав необхідні доручення своїм заступникам, керівникам профільних департаментів та управлінь із зазначенням термінів їх виконання.

Також порушувалося питання, пов’язане з розслідуванням можливого розкрадання коштів у батька загиблого учасника АТО, що проживає в місті Миколаїв. За попередньою інформацією, п’ять років тому працівник виконавчої служби Кам’янського вчинив шахрайство і навмисно переклав на чужий рахунок виплату по загиблому. З огляду на соціальну важливість питання Андрій Білоусов пообіцяв, що міська влада візьме на контроль хід розслідування і надасть всебічну підтримку, зокрема юридичну, для справедливого вирішення ситуації.

Від імені учасників і ветеранів АТО, а також членів сімей загиблих захисників України представники ГО «Патріот-2015» подякували Андрію Білоусову за вирішення всіх раніше озвучених питань і привітали з переобранням на пост міського голови Кам’янського.

«Такі зустрічі під керівництвом міського голови проводяться регулярно. Андрій Білоусов завжди чує всі наші прохання і активно сприяє, тому результатом зустрічі ми як завжди задоволені. Дякуємо меру за допомогу та оперативне вирішення проблем учасників АТО», – сказав заступник голови ГО «Патріот-2015» Ігор Макіда.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.