Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янський міський голова вручив нагороди переможцям «Бюджету участі»

26 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов вручив нагороди переможцям «Бюджету участі» 2019 року. Це муніципальна програма, завдяки якій кам’янчани можуть самі розробляти та коштом міського бюджету впроваджувати цікаві й потрібні місту проекти.

«Активність жителів щороку зростає. У порівнянні з минулим роком кількість громадян, які голосують за проекти цього сезону, зросла в 5 разів. Ви – дійсно активні люди, аналізуєте міську інфраструктуру, привносите свої ідеї та знаходите можливості для позитивних змін. Закликаю всіх мешканців брати участь у наступних етапах «Бюджету участі», – сказав Андрій Білоусов.

Міський голова також наголосив, що з кожним роком сума фінансування програми буде збільшуватися. У наступному році обсяг коштів, закладених на «Бюджет участі», становитиме 3,8 мільйона гривень.

На даний цикл «Бюджету участі» було подано 115 громадських проектів, 108 з них були допущені до конкурсу. Перемогу здобули 14 проектів. Загальна кількість голосів склала 20800.

Усі проекти поділені на 4 категорії: «Інфраструктура», «Спорт. Екологія. Культура», «Комунальні заклади» і «Медицина». 12 проектів уже реалізуються, 2 будуть реалізовані коштом міського бюджету навесні 2020 року. Серед найбільш уподобаних кам’янчанами ідей – створення художнього розпису на фасаді будівлі, сучасне оформлення простору в центральній бібліотеці міста, облаштування спортивних та дитячих майданчиків, придбання сучасного обладнання для медичних кабінетів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.