-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 14 km/h

USD 28.63   EUR 34.76
Новини 24

Кам’янський міський голова привітав і нагородив волонтерів

Протягом чотирьох років волонтери міської організації «Жіноча сотня. З любов’ю» підтримують бійців української армії. Щодня вони плетуть маскувальні сітки, збирають необхідну допомогу для воїнів.

Плідну діяльність колективу, допомогу захисникам України та внесок у розвиток волонтерського руху високо оцінив міський голова Андрій Білоусов. Він привітав учасників громадської організації з нещодавнім Днем волонтера, подякував за активну життєву позицію, вручив нагороду.

«За весь час воєнних дій ви жодного разу не зупинили свою роботу, і невідомо, скільки людських життів врятували маскувальні сітки, виготовлені вами. Дякую за вашу діяльність, ентузіазм, душевне тепло і надію, яку ви даруєте нашим бійцям», – сказав міський голова.

Від імені всього волонтерського колективу щиру подяку Андрію Білоусову за допомогу висловила Тетяна Михайлівна.

«Із перших днів воєнних дій нас підтримує Андрій Леонідович та ще житель лівобережжя Микола Павлович. Без підтримки цих людей ми б не змогли допомагати нашим захисникам. Щодня 3-5 годин на день ми плетемо маскувальні сітки і захисні браслети-обереги для наших військовослужбовців. Нам дуже приємно, що нас пам’ятають і всіляко підтримують», – сказала учасниця організації.

До вітань приєднався начальник Штабу національного захисту Кам’янського Віталій Чернявський. Від імені громадських волонтерських організацій та самостійних волонтерів міста він вручив міському голові грамоту за неоціниму допомогу бійцям на передовій.

Останнє редагування П'ятниця, 07 грудня 2018 15:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.