3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 8 km/h

USD 24.37   EUR 27.03
Новини 24

Кам’янський міський голова зустрівся з керівництвом ДТЕК

Днями Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів у Києві зустріч із керівництвом ДТЕК, на якій обговорювались питання щодо переходу міста на електроопалення. Про це повідомили в прес-службі міської ради.

«Провели конструктивну зустріч у Києві з керівництвом ДТЕК-мережі, ще раз проговорили проблемні питання і звірили статус розробки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) щодо переводу Кам’янського на електроопалення. Йдемо в прискореному графіку. ТЕО від профільного проектного інституту скоротили терміни розробки з 6 до 3-х місяців. Маючи ТЕО «на руках», будемо звертатися до керівництва НКРЕКП і до Кабміну з проханням виділити фінансування, допомогти реалізувати проект. З енергетиками домовилися проводити регулярні наради і звіряти статус реалізації проекту, виконані роботи з боку міста, з боку енергетиків та проектного інституту. Наступна зустріч – на початку червня», – зазначив міський голова.

За його словами, «Дніпрообленерго» в рамках ремонтної програми вже розпочинає виконання заходів для посилення електропостачання міста. Заплановані роботи проводяться згідно з графіком.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.