7°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янський міський голова зустрівся з представниками міжнародної фінансової корпорації «НЕФКО»

14 серпня у Кам’янському відбулася робоча зустріч міського голови Андрія Білоусова з представниками Північної екологічної фінансової корпорації «НЕФКО».

Кам’янське вже багато років співпрацює з цією міжнародною організацією. Раніше за грантові кошти «НЕФКО» були успішно реалізовані проекти модернізації зовнішнього освітлення на мостовому переході через річку Дніпро та термомодернізації школи №37.

У ході зустрічі сторони обговорили низку основних питань, що стосуються реалізації ще двох проектів: реконструкції водопровідних споруд і встановлення приладів обліку для комунального підприємства «Міськводоканал», а також залучення інвестицій на проведення теплової санації та ремонту покрівлі в ліцеї №2.

«Спільно з Євросоюзом ми запускаємо нову програму «Інвестиційна платформа добросусідства», яка стосується водного сектору. Підприємство «Міськводоканал» стане одним із перших учасників програми водної сфери, яка передбачає впровадження швидкоокупних та енергоефективних заходів. З Андрієм Білоусовим ми співпрацюємо вже багато років, знаходимо взаєморозуміння з усіх питань, швидко вирішуємо завдання і проходимо державні процедури. Але найяскравішим показником нашої успішної взаємодії та ефективної роботи міського голови є реалізація вже третього проекту у вашому місті», – сказала керівник представництва «НЕФКО» в Україні Юлія Шевчук.

Фахівці та консультанти корпорації допомагають місту в підготовці документів та у проходженні всіх процедур за міжнародними правилами.

«Це лише один із напрямів. Ми залучаємо кошти з усіх можливих джерел, щоб вкладати їх у наше місто і розвивати його інфраструктуру», – сказав Андрій Білоусов.

Останнє редагування Середа, 14 серпня 2019 17:14

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.