-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Кам’янській міській лікарні №7 передали черговий апарат ШВЛ

Кам’янська міська лікарня № 7 є основною госпітальною базою з лікування пацієнтів із коронавірусом. Сьогодні, 11 листопада, адміністрації лікарні передали черговий апарат штучної вентиляції легенів. Устаткування придбали коштом АТ «ДніпроАзот».

«Завод не залишається байдужим до ситуації з пандемією COVID-19. Жителі міста – це працівники нашого підприємства, тому ми й далі будемо допомагати по мірі звернень та з урахуванням своїх можливостей», – сказав голова правління АТ «ДніпроАзот» Сергій Сідоров.

На сьогодні в 7-й лікарні – 22 апарати ШВЛ і 19 кисневих концентраторів. Медзаклад у повному обсязі забезпечено необхідним обладнанням, медикаментами та засобами захисту.

«Кожен такий апарат – врятоване життя і, напевно, не одне. Ми вдячні всім, хто в цей непростий період надає допомогу лікарні. Кам’янський міський голова Андрій Білоусов зміг об’єднати керівників підприємств, спонсорів і меценатів, щоб спрямувати спільні зусилля на наше забезпечення, ми відчуваємо підтримку», – сказав генеральний директор 7-ї міської лікарні Володимир Дяченко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.