7°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 72%

Вітер: 19 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

Кам’янський міський центр зайнятості інформує

Станом на сьогодні у базі вакансій Державної служби зайнятості налічується 67 тисяч пропозицій роботи.

Кого сьогодні шукають роботодавці? Насамперед, кваліфікованих робітників з інструментом – швачок, електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів.

Затребуваними у роботодавців є також некваліфіковані працівники: двірники, підсобні робітники, вантажники.

У базі даних Дніпропетровської обласної служби зайнятості налічувалося майже 7 тисяч вакансій. Найбільша частина вільних робочих місць, що пропонувались  роботодавцями області, була зосереджена у містах Дніпро та Кам’янське.  Майже 550 пропозицій роботи сьогодні в базі Кам’янського міського центру зайнятості.

За конкретними професіями затребуваними виявились слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі та токарі. Також затребувані працівники сфери послуг: кухарі, продавці, охоронники, швачки, тощо.

Високий попит продовжують мати професіонали та фахівці з досвідом роботи – вчителі, лікарі, інженери різних галузей, вихователі, бухгалтери, фахівці, майстри, менеджери, психологи та викладачі.

Фахівці нагадують, що всі актуальні пропозиції роботи є на офіційному веб-сайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, послугами якого з початку року скористалися понад 3 млн громадян.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.