4°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Кам’янський міський центр зайнятості пропонує послуги з профорієнтації

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», – сказав колись Вінстон Черчилль. Дійсно, інформація у сучасному світі – стратегічний ресурс.

Тож, щоб іти в ногу з часом, Кам’янський міський центр зайнятості пропонує вже зараз долучитись до безкоштовної участі в семінарах, вебінарах та тренінгах від служби зайнятості.

Кам’янський міський центр зайнятості ділиться корисною інформацією, яка стане в пригоді при пошуку роботи. За статистикою 2020 року в місті було проведено понад 230 таких заходів, 113 з яких – дистанційно. З початку року в місті профінформаційними послугами скористалися більш ніж 18 тисяч осіб, профорієнтаційними – 14 тисяч.

Майже 3750 слухачів дізналися корисну інформацію про навички, якими повинен володіти ідеальний кандидат, та лайфхаки для проходження співбесіди, дістали підтримку і консультації провідних фахівців з профорієнтації, кар’єрних радників і рекрутерів центру зайнятості.

Подібні інформаційні заходи проводяться щодня, найбільш популярні – з техніки пошуку роботи. Інформування про теми та час відбувається через групу у «Viber» 0957675344, або за телефоном відділу активної підтримки безробітних 0569554157.

Камянська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.