18°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янський протитуберкульозний диспансер приєднають до Криворізького

Хворі на туберкульоз не залишаться без медичної допомоги. Для цього на Дніпропетровщині планують об’єднати протитуберкульозні заклади в єдину структуру. Зробити це мають на найближчій сесії обласної ради.

Постійна комісія Дніпропетровської обласної ради з питань охорони здоров’я підтримала рішення, ініційоване головою облради Миколою Лукашуком.

У ході засідання депутати комісії проголосували за те, що до комунального підприємства «Криворізький протитуберкульозний диспансер» обласної ради мають приєднати Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання «Фтизіатрія», Кам’янський протитуберкульозний диспансер, Обласний дитячий спеціалізований центр та Дитячий фтизіопульмологічний медичний центр.

«Це об’єднання вкрай необхідне, аби пацієнти кожного із цих закладів мали змогу отримувати медичну допомогу. Якщо не робити цього, вже з квітня чотири з п’яти протитуберкульозних закладів області будуть позбавлені фінансування», – розповів голова обласної ради.

Справа в тому, що за умовами медичної реформи Дніпропетровська область має подати лише один протитуберкульозний заклад, який контрактуватиме з НСЗУ. І лише цей заклад отримуватиме кошти від Національної служби здоров’я на лікування пацієнтів, зарплатню медикам тощо.

«Аби не залишити більшу частину хворих без допомоги, ми маємо встигнути об’єднати заклади в одну структуру. Таким чином, фінансування вистачить усім. Наступним кроком буде засідання комісії з питань діяльності комунальних підприємств, де також депутати розглянуть питання об’єднання цих закладів. І, врешті, ми плануємо скликання позачергової сесії, аби винести це рішення на остаточне голосування усього депутатського корпусу», – підсумував Микола Лукашук.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 10 березня 2021 10:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.