2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 7 km/h

USD 24.53   EUR 26.63
Новини 24

Кам’янський театр готується зустріти весну

В останні зимові дні Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки поспішає розповісти, чим порадує глядачів у перший весняний місяць.

8 березня глядачам подарують яскраве шоу, присвячене Міжнародному жіночому дню. Цього дня театр запрошує на концертну програму «Ваша величність жінко!». Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков. Прозвучать прекрасні мелодії, будуть виконані чарівні пісні, танцювальні номери, що хвилюватимуть до глибини душі, – наголошує начальник прес-служби театру Альона Карапиш.

13 березня, з нагоди Шевченківських днів, на сцену театру повернеться балет-феєрія «Душа поета» за мотивами поеми Тараса Шевченка «Сон». Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун. Прем’єра вистави відбулася в 2014 році. На жаль, спектакль певний час був знятий з репертуару. На радість глядачів, яким «Душа поета» встигла полюбитися, вистава відновлена. У ній вражає все: глибина режисерської думки, краса і масштабність хореографічного рішення, натхненне акторське виконання, витончена лаконічність сценографії… Балет-феєрія – лауреат театрального фестивалю, присвяченого 200-річчю Великого Кобзаря.

16 і 17 березня відбудеться довгоочікувана прем’єра сучасної притчі Маріуса фон Майенбурга «Потвора». Постановниця – київська молода режисерка Юлія Мороз, роботи якої мають успіх у столиці. Ефектне староноворічне шоу, яке поставила Юлія Мороз у кам’янському театрі, також дуже сподобалося глядачам. Про те свідчили і бурхливі тривалі оплески, і захоплені відгуки.

У «Потворі» зайняті актори, які давно вже полюбилися публіці. Артисти захоплено працюють над виставою та охоче діляться своїми думками про матеріал. «На перший погляд здається, що «Потвора» – спектакль про індустрію краси, але насправді ця історія значно глибша», – каже акторка Марина Юрченко.

Ще одна важлива березнева подія: театр візьме участь у фестивалі-конкурсі на вищу театральну премію Придніпров’я «Січеславна». Кам’янські артисти у себе вдома на основній сцені покажуть поважному журі дві вистави: 22 березня – «Наталку Полтавку», 23-го – «Самограй з перцем». Спектаклі відрізняє особливий національний колорит, закоханість у матеріал, яскраві акторські роботи. Артисти відкриваються з нової, несподіваної для глядача сторони. Спостерігати за їх сценічним життям дуже цікаво. Театр запрошує всіх: і хто вже бачив вистави, і для кого це буде вперше, відчути естетичну насолоду, поринувши у виняткову атмосферу «Самограю з перцем» та «Наталки Полтавки».

«Що поєднує театральне мистецтво і весну? – Чарівна сила дарувати нові барви життя. Отже, зустрічаймо весну і частіше буваймо у театрі», – закликає колектив закладу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.