-14°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 12 km/h

USD 28.38   EUR 34.43
Новини 24

Кам’янський театр виборов грант Українського культурного фонду

Театр імені Лесі Українки міста Кам’янського, як і багато інших театрів України, подавав заявку до Українського культурного фонду в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка».

Через обмеження, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, театри в 2020 році несуть значні збитки, тож допомога, яку запропонував УКФ,  виявилася дуже своєчасною.

«Написання заявки та її узгодження – дуже непроста процедура, але усім прихильникам нашого творчого колективу буде приємно дізнатися, що врешті-решт ми успішно пройшли всі етапи конкурсного відбору, отримали грант і наразі чекаємо надходження грошей на рахунки», – поділилися новиною в театрі.

Обсяг гранту досить великий – понад 600 тисяч гривень. За його умовами театр зможе витратити кошти на погашення комунальних платежів (опалення, водопостачання та водовідведення), а також на деякі видатки, пов’язані з експлуатацією будівлі (пожежна та охоронна сигналізація,  оплата інтернету та зв’язку, виготовлення технічного паспорту будівлі театру, оплата необхідних робіт із запуску системи опалення). Тепер завдяки гранту УКФ театр зможе важко зароблені в умовах карантинних обмежень кошти направити на творчий розвиток.

«Колектив нашого театру дуже вдячний Українському культурному фонду за вагому допомогу! Сподіваємося на плідну співпрацю з фондом і надалі, адже маємо багато цікавих ідей творчих проектів», – наголошують у театрі.

Останнє редагування Вівторок, 24 листопада 2020 16:06

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.