13°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 19%

Вітер: 18 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янський театр побував із гастролями у Грузії

20 і 21 жовтня колектив академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки на чолі з головним режисером Сергієм Чулковим побував на гастролях у Грузії. У Месхетинському професійному драматичному театрі міста Ахалцихе було показано драму «Украдене щастя» за Іваном Франком та комедію «Тартюф» за Жаном-Батистом Мольєром.

Перемовини про гастролі розпочалися ще в травні. Під час Міжнародного фестивалю «Класика сьогодні» був підписаний Меморандум про співпрацю між театральними спілками Грузії та Придніпров’я. Цей документ дозволяє обмінюватися гастролями, акторами, режисерами та створювати спільні постановки. Таку практику вже реалізував литовський режисер Лінас Зайкаускас, і завдяки йому українська класика набула багатонаціонального забарвлення. Саме він є постановником «Украденого щастя» в театрі Лесі Українки і в Театрі Месхете. До речі, в останньому вистава йде грузинською, що вже викликає неабияке зацікавлення.

Директор Месхетинського театру Іраклі Атунашвілі сказав, що йому дуже сподобалася вистава «Украдене щастя»: «Ми любимо українську класику. У наших народів є щось спільне. Різниця в темпераменті, що і відчувається у виставах».

Комедія «Тартюф» в постановці головного режисера театру Сергія Чулкова та у виконанні зіркового акторського складу завоювала серця нових шанувальників. Шикарні костюми, блискуча гра і, як завжди, емоційна імпровізація та спілкування з глядачем після вистави.

«Нас дуже тепло зустріли грузинські театрали. Дуже довго не вщухали оплески, ми почули багато приємних слів, щоправда, грузинською, але визнання зрозуміле і без слів, і навіть без перекладу. Для нас найважливіше – це відгук глядачів», – поділилися враженнями кам’янчани.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.