16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 23%

Вітер: 13 km/h

USD 28.53   EUR 31.38
Новини 24

Кам’янський театр закриє сезон прем’єрою казки для дорослих

Театр імені Лесі Українки готує до виходу прем’єру вистави «Дракон» за п’єсою-казкою Євгена Шварца. Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Віктор Попов.

П’єса «Дракон» – один з найбільш багатозначних творів Шварца. На перший погляд, перед глядачами постає дуже знайома казка з безстрашним лицарем, злим драконом, прекрасною дівчиною і коханням. Та ця історія з глибоким змістом і про реальних людей.

Одного разу мандрівний лицар Ланцелот опинився в незнайомій країні. Він тут же закохується в Ельзу, яка розповідає йому про те, що країна ця благополучна, що її громадяни живуть добре і мають завидне здоров’я. Що цією країною ось уже чотириста років править Дракон, і щороку він забирає собі одну з дівчат. Цього разу він обрав Ельзу. Хоробрий Ланцелот  хоче звільнити людей і викликає дракона до бою, сподіваючись на підтримку з боку мешканців міста.  Та ці люди не особливо хочуть, щоб їх рятували.

Режисер-постановник привніс у виставу багато цікавинок і художніх задумів. Наприклад, він застосовує відеокамеру, що транслює зображення на екран. І це не просто технічний засіб, а цілком виправданий драматургічний хід. Також Віктор Попов використовує мінімум декорацій і максимум простору.

У виставі задіяні до 30 акторів та балет театру. За режисерським задумом музиканти театру виконуватимуть ігрову функцію –  вони будуть офіційним президентським оркестром, тож музики буде вдосталь.

Прем’єра вистави, яка закриє цей театральний сезон, відбудеться 12 липня о 18:00.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.