15°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 42%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Кам’янський театр запрошує на прем’єру іронічної комедії «Сімейний вікенд»

26 та 27 листопада Театр імені Лесі Українки міста Кам’янського представить прем’єру іронічної комедії за п’єсою Жана Пуаре «Сімейний вікенд».

«У цій виставі є все, за що ми так любимо французькі комедії: яскраві характери, романтичні стосунки, гумор, який не переходить за межі пристойності, та напружений сюжет, в ході якого герої потрапляють у вельми делікатні ситуації. А ще – обов’язковий фльор милої буржуазної легковажності», – розповідають у театрі.

Добропорядний сім’янин Стефан вперше в житті відважується на сімейну зраду. Раптово спійманий дружиною Софі на гарячому герой з переляку видає коханку Жулі за свою дочку. Хитрість Стефана, наївність Жулі, мудрість Софі доводять ситуацію до вищої точки кипіння, незвичайна розв’язка якої в руках розумної Софі.

Режисер-постановник і автор сценографії – заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков. У ролях: заслужена артистка України Марина Юрченко, заслужена артистка України Світлана Сушко, Анна Орлова, Тетяна Петренко, заслужена артистка України Світлана Комарова, Юлія Жиліна, Олег Єрмоленко, Олександр Тарханов, Валентина Галенко, Максим Монастирський, Влад Ісаченко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.