Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості – надійний партнер роботодавців міста

Кам’янський міський центр зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи в місті.

Зокрема, стійку репутацію виробника міжнародного класу та надійного партнера державної служби зайнятості має ТОВ ПП «ЗІП» – компанія з виробництва і реалізації лакофарбової  й клейової продукції.

Із Кам’янським міським центром зайнятості підприємство активно співпрацює понад 15 років. За ці роки за сприяння центру зайнятості здійснено підбір кваліфікованих кадрів та укомплектовано майже 500 вакансій. Безробітні проходили на виробництві стажування під замовлення роботодавця. Підприємству надавалась дотація, що підтримувала створення додаткових робочих місць у Кам’янському та сприяла працевлаштуванню внутрішньо-переміщених осіб.

Співпраця фахівців міського центру зайнятості й роботодавця триває та набуває нового змісту. Сьогодні підприємство розглядає можливість долучення безробітних до виконання тимчасових робіт на виробництві. 

Директор Кам’янського міського центру зайнятості Костянтин Гузенко адресував щиру подяку керівництву та колективу підприємства «ЗІП» за багаторічну плідну співпрацю, побажав роботодавцю успішності й процвітання.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.