9°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 60%

Вітер: 27 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості повідомляє про актуальні вакансії

Кам’янський міський центр зайнятості повідомляє про найбільш актуальні на сьогодні вакансії. По детальнішу інформацію звертайтеся за адресою: вул. Медична, 6. Тел: (0569) 55 43 87 – безкоштовно.

Назва вакансії

Розмір заробітної плати, грн

Коментар

Інженер з ремонту

 

9600

Виконання обов'язків інженера з ремонту служби організації та планування ремонтів на металургійному підприємстві. Знання 1С (8 версія), кошторисних програм.

 

Шліфувальник

 

18000

Обробка деталей різної складності на універсальних верстатах (плоске та кругле шліфування)

 

Менеджер (управитель) з логістики

 

12000

Визначення логістичної стратегії підприємства, прийняття оптимальних рішень щодо вибору на довгостроковій основі постачальників сировини, матеріалів, організації складування і транспортування, каналів збуту та розподілення готової продукції.

 

 Інженер-електронік

 

12800

Забезпечення правильної технічної експлуатації, безперервної роботи електронного устаткування. Участь у розробленні перспективних та поточних планів і графіків роботи, технічного обслуговування і ремонту устаткування.

 

Фахівець

 

7500

Виконання судових рішень з питань пробації, здійснення нагляду за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, звільненими від відбування покарання вагітними жінками і жінками, які мають дітей віком до трьох років та інше.

 

Сестра медична (брат медичний)

 

6000

Створення належних санітарно-гігієнічних умов у ліцеї і в гуртожитку, контроль проходження медичних обстежень учнів та працівників ліцею; контроль якості харчування тощо.

 

Касир торговельного залу

 

8160

Ведення розрахунків із споживачами за товари, вироби та послуги.

Електромонтер лінійних споруд електрозв'язку та проводового мовлення

 

8600

Встановлення та ремонт електронного обладнання місцевого оперативного зв'язку, виконання монтажу контактного приладу спільного захисту.

 

 

Останнє редагування Вівторок, 23 лютого 2021 16:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.