1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 24 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості повідомляє про актуальні вакансії

Кам’янський центр зайнятості нагадує, що у місті чимало пропозицій щодо роботи. По більш детальну інформацію звертайтеся за адресою: вул. Медична, 6. Тел: 067 242 59 88, (0569)55 43 87 – безкоштовно.

Інженер-електронник.

З/п – 13551 грн.

Обов’язки: забезпечує правильну технічну експлуатацію, безперервну високопродуктивну роботу електронного устаткування інформаційно-обчислювального центру та інше.

Інженер з ремонту.

З/п – 9120 грн.

Обов’язки: здійснює розроблення перспективних та поточних планів (графіків) різних видів ремонту устаткування та інших основних фондів підприємства, а також заходів щодо поліпшення їх експлуатації та обслуговування, контролює виконання затверджених планів (графіків) та інше.

Інженер з автоматизованих систем керування виробництвом.

З/п – 8557 грн.

Обов’язки: виконує роботу з проектування і впровадження автоматизованих систем керування виробництвом на основі застосування сукупності економіко-математичних методів, сучасних технічних засобів оброблення, передавання і відображення інформації та інше.

Монтер колії.

З/п – 10932 грн.

Обов’язки: виконує складні роботи з монтажу, демонтажу та ремонту конструкцій верхньої будови колії.

Машиніст крана (кранівник).

З/п – 15010 грн.

Обов’язки: керує мостовими і шлюзовими кранами, оснащеними вантажозахоплювальними пристроями, вантажопідйомністю понад 25 т при виконанні робіт середньої складності з вантаження, розвантаження, перевантаження.

Дозувальник.

З/п – 11843 грн.

Обов’язки: керує дозувальними пристроями, проводить дозування компонентів шихти, маси.

Водій автотранспортних засобів (автобус «Ікарус»)

З/п – 14560 грн.

Обов’язки: своєчасне і якісне перевезення пасажирів, утримання свого транспортного засобу в постійній технічній готовності та інше.

Електромонтер-релейник.

З/п – 13316 грн.

Обов’язки: перевіряє і настроює максимальний струмовий і земляний захист, захист від зниження напруги кабелів, захист від замикання на землю; перевіряє щитові контрольно-вимірювальні прилади.

Останнє редагування Четвер, 15 серпня 2019 11:50

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.