17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 4 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості проводить семінари для шукачів роботи

Майже щодня в Кам’янському міському центрі зайнятості проходять інформаційні семінари для громадян, що отримали статус безробітного. 

Зокрема, днями з дотриманням усіх протиепідемічних заходів запрошених ознайомили з комплексом соціальних послуг служби зайнятості, станом ринку праці та актуальними вакансіями, електронними сервісами Державної служби зайнятості, правами та обов’язками безробітних.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Антоніна Чеглакова розповіла шукачам роботи про попит та пропозиції робочої сили в місті. Поінформувала щодо прав на матеріальне забезпечення на випадок безробіття. Зокрема, звернула увагу присутніх на персональну відповідальність безробітних за надання недостовірних даних під час реєстрації або перебування на обліку.

Також присутнім детально розказали про всі переваги електронного кабінету безробітного. За допомогою особистого кабінету можна бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги.

«Долучайтесь до безкоштовної участі в семінарах, вебінарах та тренінгах від служби зайнятості. Відвідуючи заходи, учасники отримують мотивацію до розвитку, навички, професійне резюме, лайфхаки, підтримку та консультації провідних фахівців з профорієнтації, кар’єрних радників та рекрутерів центру зайнятості», – розповіли в центрі зайнятості.

Відділ активної підтримки безробітних Кам’янського міського центру зайнятості розташовано за адресою: вул. Медична, 6, каб. 201, тел. 0569554157.

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 24 березня 2021 16:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.