0°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості співпрацює з «Укрзалізницею»

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості з ПАТ «Укрзалізниця» та впровадження проекту інституту «Консультанта роботодавця» Кам’янський міський центр зайнятості провів зустріч помічника начальника з кадрових питань вагонного депо Кам’янське Ольгою Левшиць із шукачами роботи.

Захід розпочала начальник відділу рекрутингу центру зайнятості Вікторія Черняк, яка наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та можливості набуття трудового та страхового стажу.

Представник роботодавця Ольга Левшиць зазначила, що «Укрзалізниця» є одним із найбільших організацій в країні, яка забезпечує роботою багато тисяч українців. Вагонне депо потребує висококваліфікованих працівників за професіями: слюсар з ремонту рухомого складу, оглядач-ремонтник вагонів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування та за спеціальностями: бухгалтер, економіст.

Шукачі роботи отримали детальну інформацію про умови праці, рівень заробітної плати, можливість підвищення кваліфікації, медичне страхування для працівників та інші соціальні гарантії. Зустріч проходила в форматі активного діалогу, безробітні мали змогу дістати вичерпні відповіді на свої запитання.

Усіх, хто бажає працювати у одного з потужних роботодавців України, просять звертатись до фахівців відділу рекрутингу Кам’янського міського центру зайнятості (вул. Медична, каб. 305), або за тел.: 0569554387, 0672425988.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.