3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 59%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості та ДДТУ уклали угоду про співпрацю

У рамках впровадження пілотного проекту «Консультант роботодавця» відбулась робоча зустріч директора Кам’янського міського центру зайнятості Олега Морохова з ректором Дніпровського державного технічного університету Олександром Коробочкою.

Директор центру презентував сучасний комплекс послуг служби зайнятості та нові підходи в обслуговуванні, що забезпечують індивідуальний підхід до потреб кожного працедавця.

Ректор навчального закладу зазначив, що технічний університет багато років успішно співпрацює з державною службою зайнятості, та акцентував увагу на необхідності такої співпраці. Олександр Коробочка розповів про новації функціонування в університеті Центру планування кар’єри, який сприяє працевлаштуванню випускників, здійснює цільову підготовку, централізовану організацію та координацію роботи щодо формування банку даних наявності робочих місць, вивчення та прогнозування ситуації на ринку праці у містах та регіонах.

У результаті зустрічі сторони уклали угоду про співпрацю, що передбачає проведення спільних дій з оперативного працевлаштування, профорієнтаційних заходів для молоді. Окреслили й перспективи на майбутнє.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.