Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

Кам’янський центр зайнятості запрошує роботодавців до співпраці

Рекрутинг – один із активних напрямів роботи служби зайнятості з роботодавцями. Аби максимально оперативно знайти потрібного спеціаліста, працедавцеві слід звернутися до найближчого центру зайнятості.

Служба зайнятості гарантує: у співпраці з фахівцями-рекрутерами роботодавець без зайвих клопотів, безкоштовно і максимально швидко знайде собі кваліфікованого працівника.

Такі спеціалісти є у кожному центрі зайнятості. Вони знайдуть претендента на робоче місце не лише у базі даних офіційно зареєстрованих безробітних, а й серед іншого незайнятого населення на відкритому ринку.

Ще одна перевага: роботодавцю не потрібно витрачати час на відбір кандидатів із великої кількості охочих, адже попередню співбесіду рекрутери проведуть самі.

За бажанням служба зайнятості організує скайп-співбесіду з потенційними кандидатами на посаду, або організує ярмарок вакансій з претендентами. До того ж фахівці служби зайнятості постійно формують базу клієнтів – шукачів роботи, і як тільки з’являється бажана вакансія, обов’язково повідомляють про неї претендента.

Звертайтесь до рекрутерів Кам’янського міського центру зайнятості (вул. Медична, 6, каб. 301).

Останнє редагування Понеділок, 07 червня 2021 15:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.