9°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 43%

Вітер: 9 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

Кам’янський ЦНАП – кращий в Україні за результатами громадського дослідження

Кам’янський центр надання адміністративних послуг завжди радо бере участь у незалежних дослідженнях, які проводять громадські інституції. Адже це оцінка роботи фахівців та індикатор питань, до яких треба докласти більше зусиль.

4 вересня у Києві Центр політико-правових реформ презентував результати досліджень, проведених за підтримки Європейського Союзу в березні-липні 2019 року і присвячених роботі та якості надання послуг ЦНАПами в Україні.

Експерти презентували результати трьох досліджень:

- загальнонаціональне соціологічне опитування про якість надання послуг у ЦНАП, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова;

- експертний моніторинг ЦНАП у 30 найбільших містах та 20 ОТГ, проведений експертами Мережі UPLAN;

- соціологічне опитування споживачів послуг про якість надання послуг у ЦНАП у 30 найбільших містах, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

У рамках досліджень були опитані 3434 респонденти.

За результатами громадських досліджень ЦНАП Кам’янського має найвищий рівень інтегрованості послуг серед 30 найбільших міст України та перебуває на першому місці рейтингу. Загальна оцінка громадянами роботи ЦНАПу за 5-бальною шкалою становить 4,6.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.