9°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 66%

Вітер: 7 km/h

USD 24.82   EUR 27.43
Новини 24

Кам’янський ЦНАП – серед лідерів за кількістю надаваних послуг

Відповідно до Звіту про розвиток мережі Центрів надання адміністративних послуг за І квартал 2018 року, опублікованого на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Кам'янський ЦНАП є одним із лідерів за кількістю надаваних послуг.

Такий результат був досягнутий завдяки постійному розвитку партнерських відносин з органами державної влади та місцевого самоврядування.

У першому кварталі міським головою Андрієм Білоусовим та керівником Фонду соціального страхування у Дніпропетровській області Борисом Мазуром був підписаний меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг. Також за цей період розпочато роботу щодо надання соціальних послуг, передбачених розпорядженням Кабінету Міністрів України.

В аналітичному звіті міністерства зазначається, що Кам'янський ЦНАП за кількістю видів послуг перебуває у трійці найбільш багатофункціональних ЦНАПів України.

Слід зазначити, що у Звіті враховані тільки дані щодо адміністративних послуг. Проте у Кам'янському ЦНАПі та його філіях ще з початку 2017 року успішно функціонують Офіси комунальних послуг, які є невід'ємною частиною установи. На сьогодні у ЦНАПі надається понад 60 муніципальних послуг підприємств-монополістів у сфері газо-, водо-, теплопостачання, вивозу твердих побутових відходів тощо.

Таким чином, загальний перелік послуг, доступний для громадян у Кам'янському ЦНАПі, становить 349 послуг.

У 2017 році через ЦНАП та його філії надано 259 тисяч послуг. Від початку 2018 року клієнтами Центру стали 74 тисячі громадян.

Джерело: Центр надання адміністративних послуг м.Кам'янського

2 коментарі

  • Лілія
    Лілія Вівторок, 01 травня 2018, 18:22 Коментувати

    В цьому центрі вирішувала питання, щодо реєстраційних дій для своїй компанії "Павлін Арт" https://pavlinart.com.ua/ . Ми виробляємо скляні панелі на стіну кухні (кухонні фартуки з скла - "скіналі") с фотодруком а зараз вирішили розширити діяльність з декорування приміщень. Послугами адміністратора залишилася задоволена.

  • Олександр
    Олександр Вівторок, 09 липня 2019, 15:28 Коментувати

    Нажаль в центрі не надають юридичні послуги. Але добре, що правову допомогу можна отримати звернувшись до Юридичної компанії "Партком" у місті Дніпро. Наприклад позовну заяву про розірвання шлюбу я замовляв на їх сайті https://partkom.dp.ua/p79649030-zayavlenie-razvod.html . Сімейний адвокат швидко та недорого оформив позов, який я сам подав до суду. Шлюбні відносини були припинені.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.