11°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 16 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кам’янський ЦНАП першим у регіоні впровадив сервіс для людей з вадами слуху

14 серпня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов і голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» (УТОГ) Ірина Троян підписали меморандум про співпрацю.

Згідно з документом, ЦНАП Кам’янського буде підключено до сервісу УТОГ, який передбачає надання послуг перекладу жестовою мовою з використанням технологій онлайн-зв’язку. Сервіс полягає в тому, що адміністратор ЦНАПу за допомогою планшета має відеозв’язок із перекладачем, завдяки чому вільно спілкується з клієнтом.

«Кам’янське – перше місто в Дніпропетровській області, де впроваджено такий сервіс. Ми вдячні міському голові Андрію Білоусову, який почув нас, допоміг реалізувати проект і організувати відеозв’язок для глухих. Це дуже велика допомога людям з інвалідністю. Адже глухих багато, а перекладачів мало», – сказала Ірина Троян.

Відтепер під час візиту до ЦНАПу громадяни можуть як на інформаційній рецепції, так і при обслуговуванні та поданні документів безкоштовно користуватися допомогою перекладача жестової мови.

«За кількістю наданих послуг Кам’янський ЦНАП сьогодні кращий в Україні. Ми надаємо населенню 402 послуги. У нашому місті понад 600 осіб мають серйозні порушення слуху, тому ми підписали меморандум, закупили необхідне обладнання і впровадили новий сервіс, щоб будь-яка людина, у якої є проблеми зі слухом, могла безперешкодно вирішувати у ЦНАПі свої життєві питання», – сказав Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.