16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 9 km/h

USD 27.83   EUR 33.73
Новини 24

Кам’янський ЦНАП відзначив 5-річний ювілей

5 років тому в Кам’янському відкрився перший офіс Центру надання адміністративних послуг за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12, створений за принципом «open-space»: відкритого простору і доступності для громадян.

7 грудня з нагоди першого ювілею в центральному офісі ЦНАПу відбувся урочистий захід. Привітати директора Марину Гурську і весь дружний колектив приїхав міський голова Андрій Білоусов, за ініціативою якого в 2015 році відбулося відкриття першого ЦНАПу.

«У Кам’янському за 5 років роботи відкрито 3 сучасних ЦНАПи. Реалізовано ряд важливих та інноваційних проєктів у сфері розвитку системи надання адміністративних послуг населенню. Наші ЦНАПи увійшли в п’ятірку кращих в Україні. Зараз кам’янські Центри – це мережа багатофункціональних, сучасних і комфортних офісів для громадян, в яких зручно можна отримати 436 видів послуг. Щорічно 250 тисяч разів кам’янчани користуються послугами ЦНАП, що говорить про їх затребуваність. Я щиро вдячний Марині Гарріївні Гурській та всім співробітникам ЦНАПу. Ці високі показники – результат вашої праці та професіоналізму. Бажаю, щоб з кожним роком кількість і якість послуг продовжувала зростати. Щоб ми могли виправдати довіру жителів і зберегти лідируючі позиції», – сказав міський голова.

Також Андрій Білоусов вручив нагороди адміністраторам ЦНАПу за багаторічну працю, відповідальність і професіоналізм.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.