11°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 97%

Вітер: 7 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

«Кам’янський водоканал» поділився досвідом роботи

13 серпня об’єкти КП «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» відвідала делегація МКП «Водоканал» міста Синельникове. Про це повідомили на сайті підприємства.

Делегація на чолі з керівником підприємства Сергієм Шмиглом оглянула потужності водоканалу. Головний інтерес становила робота підрозділів – збуту, інспекції з контролю за водокористуванням та економічного блоку.

У відділі збуту делегація ознайомилась з роботою персоналу, який безпосередньо працює з абонентами, та досвідом роботи під час карантинних заходів. В економічному блоці були обговорені питання тарифоутворення та можливості оптимізації процесів виробництва.

Більш за все вразили гостей особливості роботи інспекції. Як на більшості водоканалів країни, на водоканалі Синельникового є абоненти, які накопичують великі борги та відмовляються їх сплачувати. Робота інспекції переважно пов’язана з виявленням несанкціонованих врізок, відключенням боржників та боротьбою з іншими зловживаннями зі сторони населення. Інженери інспекції з контролю за водокористуванням ознайомили гостей із роботою сучасних трасо- та течешукачів.

Підсумовуючи зустріч, директор «Кам’янського водоканалу» Антон Полюлях зазначив, що було обговорено ряд дуже важливих питань: роботи зі швидкого усунення поривів та аварій, впровадження в дію нових постанов з питань формування тарифів та примусове стягнення заборгованості у постійних боржників.

«Фахівці підприємства охоче ділилися з колегами досвідом в різних галузях роботи. Плідна співпраця водоканалів дуже важлива для впровадження нових технологій в роботі всіх підприємств», – зазначили на «Кам’янському водоканалі».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.