1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

«Кам’янський водоканал» повідомляє про зупинку надання послуг боржникам

Після закінчення в Україні локдауну почали працювати бригади КП «Кам’янський водоканал» ДОР із зупинки надання послуг водовідведення та водопостачання боржникам. Про це повідомляють на підприємстві.

Зокрема, 26 січня призупинили послугу водовідведення боржникам житлового масиву Черемушки. Роботу почато з вулиць Василя Стуса та Каштанів. За день водовідведення зупинено абонентам, сумарний борг яких становить 215 тис. грн. Наразі роботи тривають і далі. 27 січня бригади працюватимуть у приватному секторі – селищах Карнаухівка та Романкове.

«Пунктом 5 частини 1 статті 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (від 09.11.2017) визначено, що виконавець комунальної послуги має право: припинити/зупинити надання комунальних послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом та договором.

Призупинення послуги водовідведення – це єдиний засіб впливу на злісних боржників, які, користуючись послугами КП «Кам’янський водоканал» ДОР», вважають можливим не сплачувати рахунки.

Боржників неодноразово попереджають та пропонують сплатити борги. Коли підприємство не знаходить шляхи вирішення – спеціалізовані бригади блокують вихід до центральної каналізації та боржник залишається з призупиненою послугою.

Підприємство наголошує – не накопичуйте боргів! Сплачуйте по рахунках вчасно! Надання послуг на безоплатній основі буде припинятися.

Ваші вчасні оплати – це стабільна робота підприємства», – зазначили на підприємстві.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.