30°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 29%

Вітер: 19 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Кам’янському музиканту вручили почесну нагороду

За заслуги, звитягу та самовіддану працю. 15 мешканців Дніпропетровщини отримали державні нагороди та почесні звання. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Відзнаки вручив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Вручив державні нагороди 15 мешканцям Дніпропетровщини, які своєю невтомною працею прославляють нашу область. Серед нагороджених – люди абсолютно різних професій. Відзнаки отримали трактористи й металурги, артисти та вчителі, спортсмени й керівники підприємств. Вони довели, що найкращі у своїх галузях. Переконаний: такі відзнаки – гарна мотивація для того, щоб і далі працювати на благо країни», – сказав голова облдержадміністрації.

Зокрема, соліст оркестру Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки міста Кам’янського Олександр Володін став заслуженим артистом України.

«У музиці я більше сорока років. Усе, що ми робимо на сцені – робимо з любов’ю до глядачів. Безмежно щасливий отримати звання заслуженого артиста України – напевно, до цієї нагороди йшов усе своє життя», – зізнався Олександр Володін.

Державні нагороди присвоюють щороку за значний особистий внесок у держбудівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, справу консолідації суспільства та багаторічну сумлінну працю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.