-2°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 61%

Вітер: 13 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Керівництво Кам’янського і ПАТ «ДМК» обговорило екологічну програму

28 січня під головуванням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова пройшла чергова робоча нарада з питань затвердження заходів ПАТ «ДМК» для внесення їх в екологічну програму на 2021-2025 роки.

На даний момент підприємство ПАТ «ДМК» оголошено банкрутом і введено в процедуру санації. Про це повідомив Олексій Сокол, призначений керуючим санацією. Підприємство перебуває в непростій ситуації, веде лише господарську діяльність і виставлене на продаж, що обмежує прийняття рішень, зокрема по комплексних екологічних заходах з тривалим терміном реалізації.

Незважаючи на це, сторони досягли важливих домовленостей, згідно з якими в екологічну програму підприємства увійде ряд ефективних екологічних заходів з модернізації аглофабрики. Це важливо, оскільки з усіх викидів в атмосферу 93% забруднюючих речовин становлять викиди ПАТ «ДМК», а джерелом близько 70% з них є аглофабрика.

Друге важливе питання – реконструкція доменного цеху. Як зазначив Олексій Сокол, природоохоронні заходи щодо реконструкції та оптимізації викидів доменного цеху можна буде переглянути і затвердити вже з новим власником підприємства. Цей розділ програми буде прийнято на лютневій сесії Кам’янської міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.