2°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 20 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Керівництво Кам’янського наполягає на розробці ефективної екологічної програми для ПАТ «ДМК»

У зв’язку із закінченням терміну реалізації екологічної програми 2016–2020 років 1 грудня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов провів першу установчу робочу нараду з питань розробки нової екологічної програми на 2021–2025 роки. Найбільшої шкоди довкіллю міста завдає Дніпровський металургійний комбінат, тому нарада пройшла за участю генерального директора ПАТ «ДМК» Олександра Подкоритова.

У ході зустрічі з пропозиціями і доповідями, в яких відображені дані про негативний вплив підприємства на місто і його жителів, виступив заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради Володимир Кремінь, секретар міської ради Наталія Ктітарова і голова профільної депутатської комісії Олександр Лукашов.

Керівництво міста наголосило, що зробить все необхідне для того, щоб ПАТ «ДМК» виконало усі необхідні природоохоронні заходи, головна мета яких – реальне поліпшення екологічної ситуації на території міста.

Учасники зустрічі домовилися звірити всі наявні екологічні дані та вже більш детально розглянути це питання під час січневого засідання сесії міської ради перед винесенням на голосування нової екологічної програми на 2021–2025 роки, яка повинна дати реальний результат у вирішенні екологічних проблем.

Останнє редагування Середа, 02 грудня 2020 08:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.