22°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 61%

Вітер: 5 km/h

USD 26.99   EUR 30.28
Новини 24

Керівництво Кам’янського зустрілося з головами ОСББ

27 лютого у Кам’янській міськраді відбулась розширена нарада з питань сприяння розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті.

Нараду провели перший заступник міського голови Олександр Чернишов та директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Сергій Понізов. На зустріч були запрошені керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів. Також на нараді були присутні секретар міськради Олександр Залевський, заступники міського голови, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, представники банківських установ.

Сергій Понізов поінформував присутніх про комплексну програму сприяння розвитку ОСББ у місті на 2018-2022 роки, затверджену на черговій сесії міськради. Загальний обсяг фінансування програми становить 50 млн грн, у 2018 році на її реалізацію буде виділено 2 мільйони гривень. Фінансування з міського бюджету для реалізації заходів програми здійснюється за заявками ОСББ на умовах співфінансування у таких розмірах: 2018 та 2019 роки – частка фінансування ОСББ становить не менше 10% ; 2020 рік – не менше 15%; 2021 рік – не менше 20%; 2022 рік – не менше 30%. У разі виникнення аварійної ситуації, що підтверджується протоколом засідання комісії з питань ТЕБ і НС,  99% витрат покриває міський бюджет, і лише 1% – ОСББ.

«Хто повинен складати кошторис і дефектний акт, хто зможе допомогти із юридичною консультацією, що робити із несправним електрообладнанням?» – такі питання найчастіше лунали від керівників ОСББ. «Документи готуєте ви, а департамент житлово-комунального господарства та будівництва їх лише перевіряє. Проте у разі необхідності надамо всебічну допомогу, зокрема із правових питань», – наголосив Сергій Понізов.

У діалозі з громадянами взяли участь керівники комунальних підприємств, фахівці «Міськгазу», представники банківських установ. Зустріч пройшла змістовно і продуктивно, хоча місцями емоційно. Фахівці відповіли на всі хвилюючі людей запитання, у тому числі обговорили проблему субсидій та пільг.

Наприкінці наради Олександр Чернишов запропонував керівникам ОСББ ретельно обміркувати, які проблеми у їх об’єднаннях потребують першочергового вирішення в рамках чинної програми. Перший заступник міського голови також зазначив, що завжди готовий до спілкування і запросив кам’янчан звертатись до нього в разі потреби, щоб разом вирішувати актуальні питання.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.