-4°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 9 km/h

USD 24.57   EUR 27.18
Новини 24

Китай виділить кредит у 340 мільйонів доларів на будівництво мосту через Дніпро

У ході форуму «Один пояс, один шлях», який проходить зараз у Китаї, українська сторона підписала меморандум про співпрацю. Китай надасть Україні кредит на суму 340 млн доларів для фінансування будівництва мосту через Дніпро в районі Кременчука.

Про це пише «Центр транспортних стратегій» із посиланням на повідомлення міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва в мережі «Facebook».

«Погодили підписання інвестиційної угоди між урядами України та Китаю на загальну суму 340 млн доларів на будівництво моста через Дніпро у м.Кременчук», – повідомив Кубів. Він додав, що в ході форуму українська сторона також підписала меморандум, який дає початок підготовки детальної дорожньої карти Україна – Китай щодо спільного будівництва Економічного пояса «Шовкового шляху» і морського «шовкового шляху» XXI століття.

За словами Кубіва, Україна пропонує створити на своїй території логістичний коридор Китай – Україна – ЄС. Він зазначив, що китайські фахівці провели консультації з українськими колегами щодо участі України і КНР в розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, який забезпечить доставку вантажів з Китаю до країн Євросоюзу.

Новий міст через Дніпро в Кременчуці дійсно потрібен, адже право- і лівобережну частини чвертьмільйонного міста з’єднує єдиний міст у центральній частині Кременчука. Побудований у 1949 році, він складається лише з двох смуг, і при цьому по ньому проходять дві дороги державного значення.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.