18°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 22%

Вітер: 16 km/h

USD 27.28   EUR 29.73
Новини 24

Коли та як слід носити медичну маску: поради лікарів

Медична маска – не панацея у захисті від ГРВІ або коронавірусу, проте разом з іншими засобами профілактики зменшує ризик зараження. Коли та як її потрібно носити, розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Медичну маску слід використовувати, коли ви здорові і при цьому доглядаєте за людиною із респіраторними симптомами. Також її необхідно надягати, якщо ви самі кашляєте та чхаєте», – наголосили в департаменті.

Перед тим як надіти маску, слід помити руки або продезінфікувати їх засобами на основі спирту. Прикривши рот і ніс, потрібно переконатися, що між обличчям і маскою немає прогалин.

Під час використання маски не можна торкатися руками її зовнішньої частини. Якщо зробили це, необхідно протерти руки засобами на основі спирту чи вимити з милом.

Маску потрібно замінити новою, як тільки вона стане вологою. Використовувати її повторно не можна.

Знімати маску слід за гумки, не торкаючись її зовнішньої поверхні. Після цього негайно викинути у закритий контейнер. Далі – протерти руки засобами на основі спирту чи вимити з милом.

Нині у світі зареєстровано понад 93 тис. лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, з них більше 3 тис. – летальні. Одужало вже понад 50 тис. людей. В Україні зареєстрований один випадок захворювання на COVID-19.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.