3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

«Колір фасаду: синій» показали в Кам’янському

У рамках 16-го щорічного фестивалю «Docudays-UA» в юнацькому відділі центральної міської бібліотеки відбувся показ документального фільму «Колір фасаду: синій» (2019).

У центрі сюжету – архітектор Флоріан Юр’єв, який спроектував унікальну споруду «Летюча тарілка», один із символів Києва. Але останнім часом на цілісність його витвору зазіхнула компанія, яка будує торговельний центр у комплексі зі спорудою. Щоб урятувати свій проект від спотворення, майже 90-річний архітектор розпочинає кампанію проти свавілля забудовників.

«Кожна людина має свої права та може захищати їх як самотужки, так і за допомогою громадської активності», – наголосив керівник кіноклубу з прав людини «Docudays-UA» Василь Шестаков.

Глядачами фільму стала студентська молодь Кам’янського медичного коледжу. Цю аудиторію – студентів – було обрано не випадково. Адже вони – представники юного покоління. «Зараз на молодих людях буде основний вантаж побудови нашого суспільства, і молодь сьогодні повинна знати, що права свої захищати зможе», – зазначив керівник кіноклубу.

Відстоювання своїх прав в Україні сьогодні є актуальною проблемою. Але воно здатне принести результат, якщо точно поставити перед собою мету та заручитися підтримкою однодумців.

Сам фільм не має логічного завершення і не ставить крапки у цій історії, адже вона триває й до сьогодні. Але його ідея полягає у тому, що можна і потрібно, по-перше, знати свої права, а по-друге – захищати їх, незважаючи на протидію.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.