-15°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 9 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

Команда ГО «Фонд Розвитку Кам’янського» презентувала новий проєкт

4 грудня на базі «Фонду Розвитку Кам’янського» пройшла безкоштовна коуч-сесія для педагогів міста. Захід відбувся в рамках проєкту «Бути вчителем – бути в тренді», спікером якого став Андрій Олійник – фіналіст премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020», переможець в номінації «Вибір українців». Цей проєкт одразу викликав інтерес у жителів міста, і в день відкриття реєстрації всі вільні місця були заброньовані.

«Мета нашого освітнього проєкту «Бути вчителем – бути в тренді» – всебічна підтримка і професійний розвиток вчителів міста. Ми хочемо зробити їх життя більш сучасним, насиченим і варіативним. Я знаю що таке тренінги і як часто їх проводять у великих містах. Кожен день, в усіх куточках країни, за малі або навпаки – неймовірно великі гроші, на різні теми для різних професій. Нам було важливо зробити такий захід безкоштовним, інформативним і залучити до нього професіоналів. Мені здається, сьогодні у нас все вийшло на високому рівні. В наших планах – зробити цей проєкт довготривалим і доступним для освітян Кам’янського», – прокоментував Олександр Іванов, Президент ГО «Фонд розвитку Кам’янського».

В умовах пандемії команда організаторів була вимушена скоротити кількість учасників за правилами карантинних норм. Головна мета проєкту «Бути вчителем – бути в тренді» – надання безкоштовної допомоги вчителям в питаннях професійного розвитку, доступ до сучасних методик викладання та обмін досвідом.

Зовсім скоро «Фонд розвитку Кам’янського» представить й інші, не менш цікаві та інформативні проєкти.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 098 899 15 05.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.