7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 9 km/h

USD 28.53   EUR 33.48
Новини 24

Компанії «Google» виповнилося 20 років

20 років тому, у вересні 1998-го, було засновано компанію «Google». Сьогодні вона є найпопулярнішим пошуковиком у світі. Звичайний стартап зумів монополізувати ринок, а корпорація «Google Inc.» стала однією з найуспішніших у світі.

Неофіційно історія компанії розпочинається у 1996 році, коли два випускники Стенфорду – Ларрі Пейдж і Сергій Брін – розпочали роботу над ідеєю альтернативного пошуковика. У той час конкуренти індексували веб-сторінки та видавали результати у порядку, визначеному найкращими збігами за ключовими словами в пошуковому запиті. Натомість стартап Бріна та Пейджа «BackRub» перш за все показував ті сторінки, на які вела найбільша кількість так званих перехресних посилань.

Таким чином, це фактично стало початком майбутнього гіганта техноіндустрії. У 1997 році PageRan перейменували в Google, а в 1998 році засновники зареєстрували «Google Inc.» зі статутним капіталом у 100 тисяч доларів, залученими від співзасновника «Sun Microsystems» Енді Бехтольшайма. Згодом команда перебралася до гаражу Сьюзан Войчицьки, яка сьогодні очолює YouTube. І з цього моменту Google лише розвивався.

Назва «Google» походить від навмисно перекрученого Сергієм Бріном слова «гугол» (Googol), яке означає «десять у сотому ступені»  10100.

Джерело: «24 канал»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.