29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 26%

Вітер: 13 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Компанії світу вживають антикризових заходів в умовах пандемії

У зв’язку з пандемією коронавірусу багато підприємств довелося закрити на карантин. Кафе, ресторани, фітнес-клуби, нерухомість – весь цей бізнес зазнає збитків. Для одних це стало тяжким випробуванням, інші швидко зорієнтувались. Трохи більше пощастило тим, хто вже встиг перейти на онлайн-платформу.

Ресторани і кафе, щоб утриматись на плаву і не втратити клієнтів, мають два варіанти:  зареєструватися в службах доставки  або створити власну. Останній варіант, звісно, буде дорожчим, але якщо в місті немає таких служб, як «UberEats» або «Glovo» – іншого вибору немає.  

Фітнес і тренажерні зали з початком карантину закрилися, а разом з цим у багатьох людей з’явився час і бажання займатися спортом. Так, можна зареєструватись у спортивному клубі будь якого міста і займатися спортом  з особистим тренером в онлайн-форматі.

Ріелтори заробляють на життя продажем будинків, квартир і офісів. Проте що робити, коли покупці не можуть вийти далі власних квартир? Існує як мінімум два програмних рішення для цієї проблеми: 3D-тури і віртуальна реальність, а також трансляції та відеодзвінки. Звісно, за допомогою таких турів неможливо повноцінно ознайомити майбутнього наймача або покупця з особливостями приміщення. Проте це дозволить комунікувати з клієнтом, з’ясувати його переваги і підготувати  до угоди.

Загалом у цей час для багатьох компаній  головне – підвищити впізнаваність бренду і збільшити кількість людей, зацікавлених у послугах або продуктах. Монетизація також важлива, але в теперішніх умовах заробити швидко не вийде. Проте деяким компаніям карантин тільки на користь. Зокрема, «Amazon» вже наймає 100 000 нових працівників. Вітчизняна «Нова Пошта» теж не відстає: різко виріс попит на кур’єрів, і вже в перший тиждень карантину компанія оголосила про додатковий набір 2000 співробітників.

Останнє редагування Четвер, 02 квітня 2020 10:11

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.