8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 58%

Вітер: 9 km/h

USD 27.53   EUR 30.08
Новини 24

Координаційна рада із розвитку підприємництва у Кам’янському розглядала нагальні питання

У Кам’янському відбулось чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва в місті. Про це повідомили в міській раді.

Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кам’янського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олександр Литовченко розповів членам ради про порядок визначення періодичності планових заходів державного контролю операторів ринку Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Кількість перевірок визначає порядок, затверджений відповідною постановою Кабінету Міністрів України. Порядок вказує, які бувають ступені ризиків об’єктів. Залежно від того, наскільки ризик великий, визначається й частота перевірок. Сам же ступінь ризику встановлюється з урахуванням масштабів об’єкту підприємницької діяльності, особливостей ведення господарства, кількості працівників, додержання вимог безпеки праці та виробництва тощо. Об’єкти з найвищим ступенем ризику, як-от ринки, заклади громадського харчування, перевіряються не більше 4 разів на рік, з найнижчим – раз на два роки.

Обговорювали на засіданні й роботу новоствореного відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради. Начальник відділу Іван Процик повідомив присутніх про функції відділу, до яких належать повідомна реєстрація колективних договорів підприємств міста та делеговані повноваження держпраці щодо додержання законодавства про працю з трьох питань: своєчасність виплати заробітної плати, додержання мінімальних гарантій та оформлення трудових відносин. Як повідомив Іван Процик, за період роботи відділу інспектори провели численні інформаційно-роз’яснювальні та інспекційні заходи, які позитивно вплинули на погашення заборгованості із заробітної плати на певних підприємствах міста, привели до підвищення зарплатні на приватних підприємствах, сприяли оформленню офіційних трудових відносин.

По закінченню доповідей підприємці проконсультувалися з фахівцями та обговорили поточні нагальні питання.

Останнє редагування Вівторок, 10 грудня 2019 11:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.