Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

КП «Добробут» перемогло в конкурсі й обслуговуватиме житловий фонд Кам’янського

У Кам'янському комунальне підприємство «Добробут» виграло конкурс і буде обслуговувати житловий фонд міста. Новий управитель затверджений рішенням виконавчого комітету Кам'янської міської ради.

Конкурс на визначення управителя житловим фондом проводився 6 травня 2021 року. Голова конкурсної комісії Вадим Засядьвовк зазначив, що конкурс проходив у рамках чинного законодавства. Було заявлено два учасники.

«Процедура розгляду пропозицій зайняла багато часу, було розглянуто кожен будинок окремо з 1700 багатоквартирних будинків міста. Детально розглянувши та оцінивши всі пропозиції, що надійшли, конкурсна комісія, дотримуючись усіх вимог законодавства, визначила переможця», – сказав Вадим Засядьвовк.

Директор комунального підприємства «Добробут» Тарас Панасенко зазначив, що їх основна мета – робота на результат.

«Ми надали на конкурс всю необхідну документацію і перемогли. Кам’янський міський голова Андрій Білоусов поставив завдання – показати інший, більш ефективний підхід до обслуговування житлового фонду. Ми готові багато працювати, щоб люди відчули різницю і помітили зміни на краще. У планах – капітальні та поточні ремонти житлового фонду, реалізація великих проектів в сфері обслуговування житлового фонду Кам’янського», – сказав Тарас Панасенко.

Кам’янська міська рада

Останнє редагування Понеділок, 17 травня 2021 15:59

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.