-1°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

КП КМР "МІС" повідомляє

18 червня 2019 року Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області (суддя Похваліта С. М.) оголосив рішення по справі № 208/4596/18 за позовом Беспальчука М. Г. до КП КМР «Міська інформаційна служба», Васильєвої А. В. про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди.

Позовні вимоги задоволені частково, а саме:

«Визнати недостовірну та такою, що порушує особисті немайнові права на недоторканість ділової репутації, інформацію про Беспальчука Максима Григоровича, поширену Комунальним підприємством Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба» на своєму офіційному вебсайті: http://mis.dp.ua у розділі «Новини» 30.06.2018 року наступного змісту: «Депутат міської ради Максим Беспальчук привітав кам’янчан з Днем Конституції, проте зробив це порушуючи законодавство. Справа в тому, що він самовільно зрізав верхівку плодового дерева, яке росло навпроти конструкції. Дозволу в управлінні екології та природних ресурсів міської ради на проведення таких робіт депутат не отримував…».

Зобов’язати Комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба» здійснити спростування недостовірної інформації про Беспальчука Максима Григоровича шляхом повідомлення про ухвалене у справі судове рішення у розділі «Новини» на офіційному вебсайті: http://mis.dp.ua не пізніше місяця з дня набрання рішення законної сили.

Сягнути солідарно з Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба» та відповідального редактора Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Міська інформаційна служба» автора відеосюжету Васильєвої Анастасії Валеріївни на користь Беспальчука Максима Григоровича моральну шкоду та судовий збір»

В іншій частині позову, відмовити.

Останнє редагування П'ятниця, 02 серпня 2019 15:58

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.